fbpx

O pracowni

Kilka słów o pracowni projektowej WITO

 

Pracownia projektowa WITO została założona przez Tomasza Więckowskiego – absolwenta Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach, związanego przez ponad 20 lat z renomowanym Biurem Projektów Skanska. Bazując na swoim doświadczeniu, stworzył on pracownię, w której powstają nie tylko projekty budowlane, ale także przeprowadzane są między innymi analizy oraz symulacje energetyczne budynków, ekspertyzy techniczne czy modelowanie w technologii BIM. Zapraszamy do kontaktu.

Prezentacja pracowni

Co oferujemy?

O mnie

Tomasz Więckowski - Projektant Instalacji Sanitarnych i Mechanicznych.
Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach. W 1996 roku ukończył Wydział Inżynierii Środowiska.
W 2004 uzyskał uprawnienia (nr SWK/0064/POOS/04) do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.
Przez 20 lat związany był z Biurem Projektów Skanska. Zrealizował ponad 100 projektów (Portfolio).
Jest ekspertem w dziedzinie równoważenia instalacji sanitarnych.

Projektowanie 3D

Pracownia opracowuje projekty w 3D wykorzystując najnowocześniejsze oprogramowanie.

“Projektowanie 3D to rozwiązanie stosowane w świecie na szeroką skalę, które w naszym kraju zyskuje na popularności z uwagi na szereg korzyści, jakie daje wszystkim uczestnikom procesu inwestycyjnego. Dzięki zastosowaniu BIM projektanci są dzisiaj w stanie opracowywać projekty dla najbardziej skomplikowanych budynków. Stosowanie przez firmę wydruków 3D ułatwia kosztorysowanie i wykonanie prac instalacyjnych” - mówi Tomasz Więckowski, właściciel pracowni.